Strona domowa

Opieka domowa dla Seniorów

Pod troskliwą opieką

Niemal każdy z nas pragnie zapewnić swoim najbliższym najlepszą opiekę. Jednak wielu z powodów zawodowych osobiście sprawować jej nie może. Nasza firma wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Proponujemy skorzystanie z profesjonalnej opiekunki, opiekuna. Opieka seniora w domu to optymalne rozwiązanie dzięki któremu osoba starsza będzie czuła się komfortowo i bezpiecznie.

O nas

Nasz personelem stanowią wykwalifikowane, odpowiednio przeszkolone i doświadczone opiekunki, opiekunowie dla osób starszych. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwa najbliższym kompleksową opiekę. Łączymy wiedzę, umiejętności i doświadczenie wielu osób by móc dostarczać naszym klientom najlepszych rozwiązań i wspierać w sprawowaniu opieki.

Co robimy?

Świadczymy opiekę nad osobami starszymi i chorymi. Zakres opieki jest dopasowany do indywidualnych potrzeb i obejmuje opiekę pielęgnacyjną. Istnieje możliwość wsparcia opieką specjalistyczną: pielęgniarską, rehabilitacyjną. Dodatkowo czynności nasze wzbogacamy o pomoc domową,sprzątanie. Opiekę nad starszymi sprawujemy w systemie godzinowym i całodobowym.

Gdzie jesteśmy?

Opiekę nad osobami starszymi, chorymi sprawujemy w ich własnych domach na terenie Polski i Niemiec.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy

Przewiń na górę